Afera Rowerkowa - Gdzie jest krzyż!!! Gdzie jest Rower?!!

Tak tak! Oddajcie! To nie przelewki!! - Krzyczeli wierni fani Artystki.

Moje drobnomieszczańskie obycie nie jest na tyle selektywne by zrozumieć, o co biega w sprawie rowerka. Mylę sobie na początku - Może to specjalna akcja!!! Takie TOP SECRET oczywiście w polskim, wiejskim wydaniu przygotowana z niebywałą starannością przez sztab kryzysowy wytwórni płytowej, oraz managerów artystki (tych koncernowych też)

Oczywiście na początku, należałoby wytłumaczyć, co znaczy słowo „ODDAĆ” bardzo trudny wyraz, jak coś się ukradnie, czy pożyczy, ewentualnie zabierze lub wypożyczy należy oddać….. To takie kurwa proste…….

Poniosło mnie!!! Kontynuując nie mieliśmy nic do oddania gdyż nic nie wykonaliśmy z powyższych czynności. Prawdę mówiąc rower pewnego dnia został u nas porzucony.

Przez prawie rok czasu biedny Dziadek zajmował się rowerkiem, czyścił, pompował koła, dbał, i przede wszystkim zadbał o jego bezpieczeństwo.

Za rok przechowywania tego złomu nikt nie powiedział nawet dziękuje, i to jest słabe.

Reasumując to nie była akcja promocyjna, w sumie gdyby nie fakt chęci wytłumaczenia znaczenia słowa ”ODDAĆ” pewnie nie warto było by tego pisać. Z drugiej strony gdyby zjawisko zwane „Oddajcie Dodzie Rower” urosło popularnością do Katolicyzmu do fani zamiast krzyża zawsze mogliby powiesić rower w przedpokoju.

Morał tej historii jest podobny do legendy o powstaniu wibratora – zaczęło się od palcówki, a skończyło z grubym kijem w dupie, wmawiając sobie po dziś dzień, że w taki sposób zwalcza się HISTERIĘ. Gratuluję!!!

Jak tu dojechać

5th Element
ul. Wawelska 78 lok. 35
(Wejście od ul. Glogera 1)
02-034 Warszawa

E-mail: info@5thelement.pl
Tel: +48 667742569
Tel: +48 667743369

Napisz do nas


Wyślij pliki