Brak wieści z pola bitwy Element Studio, zapewne nie jednego fana Dody wprowadza o szybsze bicie serca. Zawsze to oznacza jedną z dwóch opcji. Pierwsza to że wszystko sie sypie i robota stoi, druga, jest taki zapierdol, iż nie ma czasu na picie, palenie kolorowe światełka czy imprezowanie szeroko pojęte.

W tym wypadku odzwierciedleniem jest opcja druga, uspokajam jednoznacznie. Wszystkie wokale nagranie, miksy w toku, płyta prawie skończona.

Oczywiście nie zabraknie mega niespodzianek, potężnych, niemających precedensów na polskiej scenie. Co i jak, soon, filmików na razie nie robimy z braku czasu, jednak obiecać mogę że lada moment pojawi się filmik z pracy który was powali na kolana!!! będzie w nim coś czego się nie spodziewają nawet najstarsi Talibowie.

Odnośnie wokali, są świetne Doda tą płytą z pewnością powali na łopatki nie tylko fanów czy krytyków.

Vokal Królowej, teksty i muzyka stanowią jedność która zostanie wzmocniona kolejną niespodzianką o której niebawem.

Jednym zdaniem Królowa z rokowym pierdolnięciem, z elektroniką analogową jednym z najlepszych polskich bębniarzy, czołowym gitarzystą sesyjnym oraz kompozycjami nie do podrobienia tworzą bombę która już tyka, wybuchnie w godzinie 00:00.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich DodoManiaków. Pablo

 

Jak tu dojechać

5th Element
ul. Wawelska 78 lok. 35
(Wejście od ul. Glogera 1)
02-034 Warszawa

E-mail: info@5thelement.pl
Tel: +48 667742569
Tel: +48 667743369

Napisz do nas


Wyślij pliki