Po kilku miesiącach przerwy powracamy do pracy. Wiele upłynęło ścieków z pobliskich domostw przez ten czas, a niewątpliwie nalatujący smród skłonił nas do nie lada wyczynu – porządki i remonty ogarnęły nas całkowicie. Tym razem zasada była prosta i przejrzysta, bowiem nie zamiataliśmy pod wycieraczkę!!!  Tym razem śmieci znalazły się na wysypisku bez możliwości recyklingu.

To oczywiście sprostowanie do ostatniego wywiadu, jaki udzielił mr. Hide dla portalu hoga.pl

Dla jasności, ja wiem, dla czego Marcin daje wyraz swojej frustracji odejścia z zespołu w ten sposób. Do tego twierdzi, że DODA także nie miło wspominać będzie z nami współpracę. Szkoda, bo wydawało się nam, (ale z nas idioci) że daliśmy z siebie wszystko

My mamy jak by troszkę inne metody frustracji.

Po pierwsze: Drogi Marcinie bardzo serdecznie dziękujemy za 3 lata owocnej współpracy, obiecujemy, że nie zostaniesz pominięty w żadnej kompozycji, w której brałeś udział, obiecujemy, że firma Element Group zawsze będzie dobrze mówić o Tobie na szerokim forum. Wkład, jaki włożyłeś w produkcję wszystkich płyt (mowa o grze na instrumentach, realizacji nagrań pomocy przy miksie, produkcji i masterze) jest dla nas nie do przecenienia a imię Twe zawsze będzie wspominane, jako ten, który natchnął nas do ciężkiej pracy i wiarę w to, że można odnieść sukces systematyką uczciwością i pracowitością. To był wielki zaszczyt uczyć się od Ciebie tego wszystkiego.

 

 

Jak tu dojechać

5th Element
ul. Wawelska 78 lok. 35
(Wejście od ul. Glogera 1)
02-034 Warszawa

E-mail: info@5thelement.pl
Tel: +48 667742569
Tel: +48 667743369

Napisz do nas


Wyślij pliki